Halı sahalarda daha çok kullanılan ara bölme branda modellerine hep birlikte göz atalım. Bir tel örgü gibi set çekebileceğiniz ve bir alanı ikiye bölebileceğiniz modellerdir. Branda yapısı sayesinde görüntüyü çok fazla bozmayana ve amacına uygun şekilde hizmet veren bu modelleri sizler de tercih edebilir ve farklı bölmeler oluşturabilirsiniz.

Ara bölme branda modelleri, genellikle büyük ve kalın demir çubuklar ile tutturuluyor ve bu sayede daha uzun ömürlü bir kullanım sunuyor. Farklı yapısı ev görüntüsü ile şık da bir tasarıma sahip olan bu modeller, fiyat bakımından da çok uygun rakamlara sahiptir. Halı sahaların yanı sıra restaurant gibi alanlarda ve cafelerde de sigara içilen alan, içilmeyen alan gibi bir ayrım yapmak adına sizler de bu modelleri tercih edebilirsiniz.

Boyutlarını dilediğiniz gibi ayarlayabiliyorsunuz ve körüklü modeller sayesinde açma-kapama işlemleri de çok daha kolay bir şekilde yapılabiliyor, bu sayede dilediğiniz zaman diğer bölmeyi de farklı bölmeler ile birleştirebiliyorsunuz. Online dünyada çok farklı alternatifleri mevcut, dilerseniz sizler de göz atabilirsiniz.