Hakkımızda

Sistem Tente
———————–

Türkiye’nin en eski ve başarılı firmaları arasında yer alan Sistem Tente ; Modern teknolojiyi ve yeni ürün seçeneklerini yakından takip ederek ihtiyaçlarınıza uygun farklı model ve özelliklere sahip ürün seçeneklerini sizlere sunmayı hedeflemektedir. Üretim ve montaj konusunda en ideal çözümleri sunan firma birçok ilde başarılı bir şekilde faaliyetlerini sürdürmektedir. Her alanda uygulanabilir özelliğe sahip olan tente sistemleri konusunda size en uygun modeli ve en uygun ödeme seçeneklerini sunmayı hedefliyoruz.

Kaliteli hizmet anlayışı ve konusunda tecrübeli personelleri ile her alanda bilinen bir isim olmayı hedefleyen sistem tente geleceğin en yeni teknolojilerini yakından takip ederek sektörün lider firmaları arasında yer almayı hedeflemektedir.

Güneş ve Yağışlardan korunma amaçlı üretilen tente sistemleri konusunda 1988 yılından beri en dayanıklı ve kaliteli ürün seçeneklerini kullanıcılarına sunmayı hedeflerken en sık kullanılan modellerine uygun ödeme seçenekleri sunmaktadır. Referansları ile güçlü bir ağa sahip olan Sistem ; kendi bünyesinde üretimini yaptığı malzemeleri müşterileri ile buluşturmaktadır.

TIKLA ARA